digitalni školski list FLORA

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.
Image Alt
  /  Hot   /  Odličan esej naše učenice zabriljirao u natječaju Instituta za razvoj obrazovanja!

Odličan esej naše učenice zabriljirao u natječaju Instituta za razvoj obrazovanja!

Piše: Ivana Miletić, prof.

Povodom Tjedna međunarodnog obrazovanja Institut za razvoj obrazovanja, u suradnji s Veleposlanstvom SAD-a u Hrvatskoj, objavio je poziv srednjoškolcima na natječaj za najbolji esej na engleskom jeziku. U jakoj konkurenciji od 90 eseja pristiglih iz cijele Hrvatske naša učenica, Ema Gita Šimić (4.d), osvojila je visoko 2. mjesto! Na poticaj njene nastavnice engleskog jezika, Ivane Miletić, prijavila se na natječaj i dobila velike pohvale za svoj esej. Nekoliko najboljih eseja  trenutno je izloženo u prostorijama IRO-a da bi svi posjetitelji mogli vidjeti te odlične radove, a esej naše učenice će biti objavljen i na njihovom blogu idući mjesec.

Iskrene čestitke Emi!

Leave a comment

Add your comment here