digitalni školski list FLORA

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.
Image Alt
  /  ars nova   /  U oku objektiva: „Dani europske baštine u Hrvatskoj“

U oku objektiva: „Dani europske baštine u Hrvatskoj“

piše: Dijana Ledić Begonja, prof.

U okviru programa „Dani europske baštine u Hrvatskoj“ odazvali smo se natječaju u kojem su naši učenici pokazali svu svoju kreativnost vezanu uz hrvatsku vinsku kulturu. Prema izboru stručnog ocjenjivačkog suda sastavljenog od istaknutih profesionalnih fotografa, fotografije učenice Viktorije Vidović, članice školskog fotokluba „Pixel“, našle su se među najboljim, prijavljenim radovima. Viktorija nam je za Portal FLORU dala i kratku izjavu:

„Od malena se bavim fotografiranjem pa sam ljubav prema fotografiji željela nastaviti i u školskom fotoklubu koji mi pruža priliku za stjecanjem novih iskustava vezanih za fotografiju. Ovo je moje prvo sudjelovanje u natječaju u sklopu kojeg su profesionalni fotografi mogli procijeniti moj rad i moju fotografiju. Na svoj sam način prikazala kulturu vinske baštine Hrvatskog Zagorja, a u odabiru fotografija presudila je moja mentorica, prof. Dijana Ledić Begonja. Fotografijom potičem i razvijam svoju kreativnost i individualni stil kojeg oblikujem iz vlastite perspektive.“ – rekla je Viktorija Vidović.


Radove naših učenica koje su sudjelovale možete vidjeti u prilogu!


Leave a comment

Add your comment here