digitalni školski list FLORA

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.
Image Alt
  /  CognitUM   /  Projekt CognitUM: Psihologiziraj se!

Projekt CognitUM: Psihologiziraj se!

piše: Maja Kralj, mag. psych.

Dragi naši učenici!
Konačno smo dočekali početak našeg psihokutka. Sigurno se pitate odakle sad naziv „CognitUM“? CognitUM je zapravo jedna drugačija verzija klasičnog psihokutka. Ovo je zaista vaš virtualni psihološki prostor. Kolumna CognitUM sastojat će se od 3 glavna dijela: Psihozone, Riznice misli i PSIHOLOGiJa.

Psihozona je prostor u kojem ćete primati najnovije obavijesti iz psihologije unutar i van naše škole.

PSIHOLOGiJa prostor je gdje su svjetla reflektora uperena upravo u vas. Nemojte se ustručavati postaviti pitanje iz polja rada psihologije koje vas posebno zanima. Na njega ćete (ako pitanje bude primjereno) dobiti i odgovor od vaše drage psihologinje! Dakle, jedna virtualna verzija dobro vam poznatog Sandučića povjerenja! 🙂

Riznica misli klasični je psihokutak u kojem ćete moći pročitati psihološke članke kreirane u skladu s vašim željama!


Sva pitanja na koja bi želio dobiti odgovor u sklopu odjeljka PsihologiJa slati možeš putem ankete koju možeš pronaći na ovoj poveznici. Molim vas da pritom vodite računa da su pitanja primjerena, no ipak budite svjesni da ponekad za neke probleme ne postoji jednoznačno rješenje. Sve svoje sugestije za temu najnovijeg članka o kojoj bi volio čitati izrazi ovdje, a 11. listopada 2021. odabrat ću jednu temu za novi članak upravo prema tvom prijedlogu.
Ankete će ostati aktivne koliko i ova kolumna, što znači da svoje sugestije i pitanja možete u bilo kojem trenutku upisati formirajući time beskonačnu riznicu misli! <3

Leave a comment

Add your comment here