digitalni školski list FLORA

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.
Image Alt
  /  sudjelujem   /  Čuvajmo okoliš! – Obnavljanje Međunarodnog statusa Ekoškole

Čuvajmo okoliš! – Obnavljanje Međunarodnog statusa Ekoškole

pišu: Katija Lončar, prof.

Ivana Miletić, prof.

Dragi učenici, kolege, prijatelji Prirodoslovne škole Split,

čast nam je istaknuti da je naša škola ispunila uvjete za obnavljanje dobivenog statusa EKO ŠKOLE. Svjedok tome je i zelena zastava podignuta od strane naših učenika, kao simbol eko djelovanja i eko akcija koje provodimo iz godine u godinu. Ove godine smo dodatno zazelenili naš okoliš, odvajali i skupljali otpad, pomagali potrebite kroz humanitarne akcije. Nismo se dali smesti novim epidemiološkim mjerama i prilagodili smo naše akcije novim uvjetima. Veseli nas činjenica da se učenici rado odazivaju za sudjelovanje u aktivnom promicanju svijesti o važnosti brige za okoliš i imaju nove ideje i predlažu način njihovih izvođenja. Zahvaljujemo svim učenicima i kolegama koji su svojim djelovanjem doprinijeli  provedbi eko i humanitarnim akcijama.

Srdačan pozdrav od vaših koordinatorica,
K.Lončar i I.Miletić

Leave a comment

Add your comment here